ETHEAT SNOWGUARD MAT 600W
0,5x4-2,0m² 300W/M2 230VMinste salgsforpakking: STK = 1 STK
inkl. mva.
Perfekt til is-/snøsmelting av hjulspor
Snø- og issmelting for utendørsarealer
Robust varmematte for bruk på utendørsarealer, hvor varmematten kan installeres under flisbelegg, i bakken, innstøpt i betong eller direkte i asfalt med kortvarig temperaturbestandighet opp til 180 °C.
Varmekabelen er festet til plastnettet ved hjelp av langsgående rader med tape, som har samme høye temperaturbestandighet som kabelen, og med fast kabelavstand for enkel installasjon.
Typiske bruksområder er snø- og issmelting på innkjørsler, gangveier og kjøreramper til parkeringskjellere, for å unngå behovet for snørydding.
• Ytterkappe i polyolefin
• Leveres med 15 m PVC tilkoblingskabel
• Kabel festet på PP-netting og varmeresistent tape
• Pakket i plastpose med bruksanvisning
• 180 °C i opptil 30 minutter
Bredde: 50 Cm
Lengde: 4 M
Overflate: 2 M²
Effekt: 600 W
Effekt pr kvadrat: 300W/M²
| Spesifikasjoner | |
|---|---|
| Med støttematte | Ja |
| Selvklebende | Ja |
| Elementeffekt | 600 - 600Watt |
| Effekt | 300Watt pr. Kvadratmeter |
| Effekt per meter | 30Watt pr. Meter |
| Resistans | 88Ohm |
| Antall kaldledere | 1 |
| Lengde på kaldledere | 15000Millimeter |
| Egnet for utendørs oppvarming | Ja |
| Egnet for takvarmeanlegg | Nei |
| Overflate | 2Kvadratmeter |
| Lengde | 4000Millimeter |
| Bredde | 500Millimeter |
| Tykkelse | 7.5Millimeter |
| Med regulator | Nei |
| Med romtermostat | Nei |
| Med gulvtemperatursensor | Nei |
Etter forskrift om elektrisk utstyr § 21 plikter Etman å informere våre forbrukere om at installasjonsmateriell ment for å kunne inngå i et fast elektrisk anlegg kan kun installeres av en registrert installasjonsvirksomhet.
Ønsker du mer informasjon om hva du kan gjøre selv, se ekstern lenke til dsb (Direktoratet for samfunnssikkerhet og beredskap)
