KOMFYRVAKT MKOMFY 25C
FØLER M/KABEL
| Produktnummer: | 6251670 |
| Produsent: | CTM LYNG |
| Prisenhet: | STK |
| Minste salgsforpakking: | STK = 1 STK |
| Lagerbeholdning: |
|
inkl. mva.
Fastmontert komfyrvakt 25A med kablet sensor.Fastmontert komfyrvakt er et sikkerhetsprodukt som overvåker komfyren og automatisk slår den av etter 2 timer. Tidtelleren begynner å telle ved oppnådd 100°C, og etter 12-360 min må knapp betjenes hvert 30. min dersom det ønskes lengre brukstid. Ved overstigelse av 300°C vil komfyrvakten gi alarm med lys og lyd.
Systemet består av to moduler;
• komfyrvakt (som monteres på vegg over komfyr
• komfyrstikk som komfyren kobles til.
TEKNISK:
• Spenning: 230VAC +10/-20%
• Maks last: 25A
• Montering av sensor 45-70 cm over platetopp.
• Maks på-tid: 15-360 min.
• Dimensjoner-stikk: 138x117x80mm
For support, kontakt CTM Lyng AS
tlf: 74 85 55 10
E-post: service@ctmlyng.no
Support nettside: https://ctmlyng.no/kontakt/
Etter forskrift om elektrisk utstyr § 21 plikter Etman å informere våre forbrukere om at installasjonsmateriell ment for å kunne inngå i et fast elektrisk anlegg kan kun installeres av en registrert installasjonsvirksomhet.
Ønsker du mer informasjon om hva du kan gjøre selv, se ekstern lenke til dsb (Direktoratet for samfunnssikkerhet og beredskap) http://www.sikkerhverdag.no/strom/gjor-det-selv/elektrisk-arbeid-dette-kan-du-gjore-selv-av-elektrisk-arbeid/
