PM FLEX ELQYB 2x1MM 16MM
100M BUNT (2x0,75mm²)
| Produktnummer: | 1226416 |
| Produsent: | PM FLEX |
| Prisenhet: | MTR |
| Minste salgsforpakking: | BUNT = 100 MTR |
| Lagerbeholdning: |
|
inkl. mva.
Halogenfritt rør og kabel
Ferdigtrukken ELQYB i 16mm rør
Kabel er en PE-isolert brannalarmkabel med halogenfri, flammebeskyttet rød kappe som oppfyller kravene i brannspredningsklasse F2. Ledere er av entrådig kobber.
Kabel har revolverte ledere ihht NS3960
Kabel er en PE-isolert brannalarmkabel med halogenfri, flammebeskyttet rød kappe som oppfyller kravene i brannspredningsklasse F2. Ledere er av entrådig kobber.
Kabel har revolverte ledere ihht NS3960
Etter forskrift om elektrisk utstyr § 21 plikter Etman å informere våre forbrukere om at installasjonsmateriell ment for å kunne inngå i et fast elektrisk anlegg kan kun installeres av en registrert installasjonsvirksomhet.
Ønsker du mer informasjon om hva du kan gjøre selv, se ekstern lenke til dsb (Direktoratet for samfunnssikkerhet og beredskap) http://www.sikkerhverdag.no/strom/gjor-det-selv/elektrisk-arbeid-dette-kan-du-gjore-selv-av-elektrisk-arbeid/
Tilbehørsprodukter
Alternative produkter
Sesjonen din har utløpt!
Sesjonen din har nå utløpt. Vennligst klikk "OK" for å oppdatere siden og unngå tap av eventuelle ikke-lagrede data. Dersom du var logget inn, må du nå logge inn på nytt.
